Jaki sprzęt do gier wybrać?

Dobry sprzęt dla gracza komputerowego to kluczowa sprawa, aby grać na najwyższym poziomie czy po prostu w zdrowy i wygodny sposób spędzać czas przy ekranie monitora. Podstawowe przedmioty, w które warto się zaopatrzyć to: myszka z podkładką, słuchawki i klawiatura. Jak się do tego zabrać i czym kierować się podczas wyboru?

Jaka myszka?

Ważne jest, aby dobrać myszkę o odpowiednim rozmiarze. Pomoże nam w tym sprzedawca w dobrym sklepie bądź poradniki w internecie. Najniższa półka dla graczy profesjonalnych zaczyna się od myszki dla graczy Razer. Już najtańsze wyroby tej firmy są warte uwagi. Oczywiście wraz z ilością pieniędzy do wydania rośnie jakość sprzętu.

Jaka podkładka?

Dobra podkładka jest duża, szczególnie jest to istotne dla graczy gier typu FPS. Więc szukajmy sprzętu większego niż przeciętne, tanie podkładki. Najlepiej wybrać coś z oferty kierowanej dla graczy. Można też podpatrzeć zawodowców i to, z jakiego sprzętu korzystają.

Jakie słuchawki?

Grunt to dobra jakość dźwięku i wygłuszenia, mikrofon i wytrzymała konstrukcja z długim kablem (lub bez). Dobrym przykładem słuchawek wartych zakupu są Razer Kraken Pro Green. Mają znakomity stosunek ceny do jakości.

Jaka klawiatura?

Jeśli mamy na to pieniądze to warto zainwestować w klawiaturę mechaniczną dedykowaną graczom. Dzięki niej zdobędziemy znaczną przewagę nad przeciwnikami.

Jaki wybrać sprzęt do grania?

Potrzebujemy myszki o odpowiednim rozmiarze i jakości, dużej gamingowej podkładki, słuchawek dobrej jakości z mikrofonem oraz najlepiej zaopatrzyć się w klawiaturę mechaniczną – jeśli pozwalają nam na to finanse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 16 =