Najlepsze obuwie do casualowych stylizacji

Stylizacja w wersji casual jest przede wszystkim wygodna. Takie powinny być też buty, uzupełniające codzienny strój. Wybór modeli w nieformalnym wydaniu pozostaje szeroki. Na jakie rodzaje obuwia warto zwrócić szczególną uwagę? O tym decyduje między innymi pora roku.

Wiosną oraz latem baleriny i sandały

Współczesne kobiety kochają baleriny za połączenie komfortu z pewną dozą elegancji. To buty idealne do casualowych stylizacji. Można nosić je zarówno do pracy, jak i w czasie wolnym. W wyjątkowo ciepłe dni z powodzeniem zastąpią je meliski sandały wyróżniające się gumową podeszwą, która dokładnie dopasowuje się do kształtu stopy. Dodatkowym atutem jest wydzielany przez nie przyjemny zapach. Takie buty to oryginalny dodatek do nieformalnego stroju. Nawet zwykła codzienna stylizacja zyska dzięki nim intrygujący charakter.

Kozaki i botki na chłodniejszą część roku

Kiedy za oknami robi się chłodniej, wygodne buty stają się jeszcze ważniejszym dodatkiem do stylizacji. Ułatwiają przemierzanie oblodzonych chodników, zapewniając ciepło nawet w najbardziej srogie mrozy. Jesienią na ulicach prym wiodą botki na niezbyt wysokim obcasie. Zimą zastępują je kozaki z dłuższą cholewką. O szerokim wyborze obuwia na chłodniejszą część roku można się przekonać, zaglądając na stronę https://stili.pl/pol_m_BUTY-DAMSKIE_KOZAKI-172.html. Buty zamszowe należą do chętniej wybieranych casualowych dodatków. Modele z gładkiej skóry są bardziej eleganckie, ale wiele kobiet nie rezygnuje z nich nawet przy nieformalnych okazjach. Łatwiej wyczyścić je z pośniegowego błota czy śladów soli, używanej do posypywania chodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + czternaście =