Zabiegi oczyszczające skórę twarzy

Aby zachować zdrowy i promienny wygląd cery bez niedoskonałości należy o nią odpowiednio zadbać. Ważne jest właściwe i regularne oczyszczanie cery. Dzięki zabiegom oczyszczającym skórę twarzy, przez długi czas będziesz cieszyć się nieskazitelną cerą.

Geneo

Wykonywany jest przy użyciu profesjonalnego urządzenia Geneo, dzięki któremu zewnętrzna warstwa naskórka złuszcza się przy jednoczesnym wchłanianiu się składników rewitalizujących i dotlenieniu skóry. W efekcie skóra jest nawilżona i ujędrniona, a widoczne zmarszczki i przebarwienia są zredukowane. Wskazany jest dla osób zmagających się z szarą i odwodnioną skórę, zmarszczkami, przebarwieniami oraz widocznymi porami. Zabieg Geneo wyróżnia szybka regeneracja skóry, przez co po jego wykonaniu nie jest konieczny okres rekonwalescencji. Jest on odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Laserowy peeling węglowy

Wykonywany jest przy użyciu lasera Q-Switch, który naświetla skórę twarzy pokrytą emulsją węglową. Dzięki temu drobinki węgla wnikają w głąb skóry, w szczególności w pory, oczyszczając ją oraz stymulując produkcję kolagenu. W efekcie skóra jest wygładzona, pory zostają zwężone, zaś koloryt wyrównany.

Peeling kwasem salicylowym

Kwas salicylowy skutecznie oczyszcza twarz z zaskórników oraz zwęża pory. Ma również działanie antybakteryjne, hamujące powstające ogniska zapalne, przez co jest odpowiedni dla osób zmagających się z trądzikiem. Ponadto, stymuluje produkcję kolagenu oraz wyrównuje koloryt cery. Jest odpowiedni do wszystkich typów skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 4 =