Najpopularniejsze zabiegi odmładzające

Zmarszczki mimiczne zaczynają występować u kobiet i mężczyzn w okolicy 25 roku życia i są naturalnym wyrazem codziennej ekspresji naszej twarzy. Natomiast zmarszczki grawitacyjne to skutek zmniejszającej się wraz z wiekiem ilości kolagenu i elastyny w skórze. Z tymi walczyć można wieloma skutecznymi metodami, które stanowią trzon medycyny estetycznej. Są to subtelne korekcje, które – regularnie stosowane – odmłodzą nasze ciało.

Długotrwałe skutki zabiegów

Większość z popularnej grupy zabiegów nie należy do skomplikowanych i długotrwałych. Zazwyczaj krótkie i dynamiczne metody ułatwiają rutynowe wizyty, pozwalające na zwiększenie efektów i moc poszczególnych działań estetycznych. Jeśli zaś chodzi o profesjonalne kosmetyki, to retinol Wrocław jest rozwiązaniem, które przynieść może wiele dobrego skórze całego ciała. Retinol, bez problemu dostępny na terenie całego Wrocławia, to substancja kosmetyczna o działaniu przeciwzmarszczkowym. Ta pochodna witaminy A, intensywnie wpływa na wygładzanie zmarszczek grawitacyjnych, przenikając do głębszych warstw skóry.

Poza Retinolem, warto bliżej przyjrzeć się niciom liftingującym m.in. znajdującym się na stronie https://klinika-profesja.pl/nici-liftingujace/. Metoda ta, uważana kiedyś za rewolucyjną, przeszła do dzisiaj wiele przemian. Obecnie skupia się na poprawie owalu twarzy, tworząc podbudowę mającą w niedalekiej perspektywie przyhamować procesy starzenia się skóry. Nici wyposażone są w mikroskopijne haczyki, dostępne w wielu rozmiarach, które dopasowywane są przez lekarza do potrzeb pacjenta. W celu uzyskania jak najlepszych efektów, ich stosowanie polecane jest już od 30 roku życia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − cztery =