Gustowne dodatki do wnętrz

Wyposażenie wnętrz wymaga od nas nie lada pracy, jeśli chcemy stworzyć pomieszczenia z jednej strony spójne, a z drugiej piękne. Można to zrobić na wiele sposobów, ale oczywiście nie każdy jest skuteczny i nie każdym osiągniemy pożądany efekt. Bo chcąc stworzyć wnętrze gustowne i eleganckie, musimy wybierać takie meble i dodatki, które pozwolą nam stworzyć takie wrażenie, jeśli szukamy nowoczesności, również będziemy zwracali uwagę na inne rzeczy – to samo tyczy się sytuacji, w której ktoś zechce postawić na klasykę i tradycję.

Najlepszy sposób na elegancję

Nic tak nie nada naszym pomieszczeniom eleganckiego sznytu, jak wstawienie francuskich mebli. Francję bowiem od lat kojarzymy z szykiem i wysublimowanym gustem, co nie jest przypadkiem. Meble zaprojektowane w tym duchu cechują się jasnymi kolorami, bardzo często różnymi odmianami bieli i beżu, oraz biżuteryjnymi detalami, takimi jak ornamenty czy dodatkowe zdobienia. Bardzo często przypominają designem wystrój, który kojarzy się z dawną arystokracją, a wiele z nich jest specjalnie wizualnie postarzana, aby osiągnąć ten efekt.

Oświetlenie pod wystrój

Nic tak dobrze nie wieńczy wykończenia wnętrza, jak dobrze dobrany żyrandol. Do stylu francuskiego powinniśmy dobrać jakiś bogato zdobiony, np. kryształami, ale nie znaczy to, że nie znajdziemy również oświetlenia na inną okazję. Jeśli szukamy czegoś wyjątkowego, a przy okazji jesteśmy myśliwymi, warto pomyśleć o żyrandolu myśliwskim z poroża. Jest wyjątkową ozdobą, która dobrze wkomponuje się nie tylko w wystrój domku do polowań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − 1 =