Ciekawe pomysły na zastosowanie cegły w domu

Pomysłowe urządzenie domu wydaje się być teraz niezmiernie proste. Dlaczego? W sklepach z artykułami dedykowanymi dla wyposażenia wnętrz można znaleźć mnóstwo nieszablonowych koncepcji aranżacyjnych. Szeroki asortyment dostępny jest ofertach meblowych, artykułach dekoracyjnych oraz w produktach przeznaczonych do wykończenia powierzchni. Bez problemu można wybrać takie wzory, które będą odzwierciedlały konkretne oczekiwania użytkowników.

Oryginalnie wykończone aranżacje domowe

W projektowanych pomieszczeniach duże znaczenie mają estetycznie wykończone ściany i podłogi. Możliwości na kreatywne aranżacje jest bardzo dużo, a jedną z ciekawszych jest płytka cegła, którą można zastosować w różnych pomieszczeniach. Imitacja cegły rewelacyjnie prezentuje się w reprezentacyjnym salonie czy w nowoczesnym przedpokoju. Można oczywiście wybrać określony wzór i kolor takiej gipsowej płytki. Co ważne – taka forma wykończenia wnętrz jest nieskomplikowana w montażu oraz trwała.

W nowoczesnych aranżacjach można łączyć różne style i kolory. Niezwykle efektownie prezentują się ściany wykończone dekoracyjną cegłą, szczególnie w tych miejscach, gdzie zależy nam na wyeksponowaniu fragmentu aranżacji. Np. bardzo stylowo wygląda ceglane otoczenie w towarzystwie zabudowy kominkowej. Jeżeli do pomieszczeń wybierana jest cegła klinkierowa ręcznie formowana cena uzależniona jest od wielkości oraz wzoru płytki. Dużą popularnością cieszą się różne odcienie brązów, ale także antracyt czy cegły w czerwonej kolorystyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa − jeden =