Za pomocą jakiego ubioru i akcesoriów można podkreślić styl wojskowy?

Styl życia
osrodek-wiedzy
Za pomocą jakiego ubioru i akcesoriów można podkreślić styl wojskowy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeżeli chodzi o ubiór, to istnieje cała masa stylów, na które każdy może postawić na co dzień, w zależności od indywidualnych preferencji. Często czynnikiem motywującym wybranie konkretnego stylu jest na przykład wykonywany zawód. Osoby służące w niejednokrotnie decydują się na noszenie odzieży wojskowej wraz z różnymi dodatkami. Tak jak w przypadku innych stylów, na wojskową odzież może jednak zdecydować się każdy, bez względu na to, czy jest związany ze służbami mundurowymi, czy też nie. Czasami wystarczy zwykłe zainteresowanie daną dziedziną lub po prostu określony gust. Jeśli to właśnie styl wojskowy okaże się tym ulubionym, warto wiedzieć, jakimi ubraniami, a także akcesoriami skutecznie go podkreślić.

Styl wojskowy – co warto posiadać w swojej garderobie, aby móc go podkreślić?

Chcąc zaznaczyć styl wojskowy, warto zaopatrzyć się przede wszystkim w spodnie bojówki ze wzorem moro, ponieważ są one typową odzieżą, która się z nim kojarzy. Dobrze, jeśli konkretne model spodni będzie odznaczał się dodatkowo dużymi kieszeniami. Podobnie będzie w przypadku kurtek, ponieważ zwykle wierzchnie ubrania wojskowe posiadają naprawdę spore kieszenie. Górne części garderoby wcale nie muszą mieć wzoru moro, ponieważ wystarczy, że będzie je cechował popularny kolor khaki. Poza tym dopełnieniem stylu z całą pewnością będą solidne buty wojskowe ponad kostkę z mocną podeszwą. Spośród akcesoriów podkreślających ten styl zdecydowanie najbardziej istotne mogą być zegarki wojskowe męskie lub damskie. Zwykle charakteryzują się one ciemnym kolorem zielonym, dużą tarczą, a także ulepszeniami w postaci m.in. podświetlanych wskazówek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zorganizować bezpieczne nurkowanie dla początkujących?
Jak zorganizować bezpieczne nurkowanie dla początkujących?
Kurs nurkowania może być wspaniałą przygodą, pełną wrażeń. Aby tak się stało, powinien zostać odpowiednio zorganizowany, uwzględniając zasady bezpieczeństwa. Każdy, […]
Polecamy