Pralki z funkcjami smart

Rozwój technologiczny występuje w każdej dziedzinie. Niedawno na rynku pojawiły się inteligentne pralki.

Pralki smart wyposażone są w moduł WiFi, który umożliwia łączenie się z pralką z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dzięki temu możemy ją włączyć i wyłączyć w każdym momencie. Zdecydowanie ułatwia to życie osobom, które dużo czasu spędzają poza domem. Oprócz opcji włączania i wyłączania, można także kontrolować pracę urządzenia.

Obecnie na rynku dostępnych jest kilkanaście modeli pralek smart. Ich liczba cały czas się zwiększa. Najpopularniejszymi modelami na chwilę obecną są :
Samsung WW70K5213WW – Idealna pralka dla małej rodziny. Posiada specjalne, dodatkowe drzwi AddWash, które pozwalają na dołożenie zapomnianych ubrań w trakcie prania, płukania, bądź odwirowywania. Cena takiej pralki zaczyna się już od 1600zł.

LG F10U2QDN0 – Pralka z innowacyjną funkcja dobierania ruchu bębna zależnie od rodzaju tkaniny, wybranego cyklu prania oraz poziomu zabrudzenia. Pojemność bębna to 7kg, dzięki czemu nada się nawet dla większej rodziny. Ceny zaczynają się od 1700 zł.

Samsung WF70F5E0W2W – Posiada specjalna technologię Eco Bubble, która tworzy pianę przed rozpoczęciem prania. Pralka potrafi usunąć trudne plamy po alkoholu czy czekoladzie.

Candy CS4 1061D3 – Mała, oszczędna pralka, która świetnie nadaje się dla mniejszej rodziny. Posiada opcję AquaPlus, która kontroluje, czy po wypłukaniu płynów, w bębnie nie pozostały resztki detergentów. Model ten oferuje aż 40 różnych programów prania.

Inteligentne pralki na tą chwilę mogą nie być cenowo osiągalne dla każdego. Jedną a alternatyw może być AGD outlet, w którym możesz znaleźć nawet najnowsze modele sprzętów w obniżonych cenach. Nie musimy się obawiać też, że pralka z outletu będzie używana, ponieważ na pewno nikt nie robi próbnego prania w sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 11 =