Pieczątka firmowa – istotny element przy prowadzeniu prawidłowej dokumentacji i księgowości

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez posiadania pieczątki. Ten mały przedmiot ma wpływ na całą dokumentację w przedsiębiorstwie. Bez względu na to ile osób ono zatrudnia. Dlatego, aby mieć pewność, że księgowość jest prowadzona bezbłędnie, trzeba zadbać o dobrą pieczątkę firmową.

Pieczątka firmowa – tylko bez błędów

Przygotowując się do zamówienia pieczątki dla swojej firmy trzeba dobrze sprawdzić poprawność danych, które mają się na niej znaleźć. Zwłaszcza jeśli działalność jest nowa. Podobnie w przypadku zmiany adresu czy telefonu. Jedna literówka lub zmieniona cyfra mogą narobić wiele kłopotów w przyszłości. 

Na pieczątce muszą znaleźć się dane takie jak:

– nazwa firmy lub imię i nazwisko,

– telefon kontaktowy i/lub adres e-mail,

– NIP,

– dokładny adres.

Gdzie zamówić pieczątkę?

Jest wiele firm, które wykonują pieczątki firmowe. Przy wyborze najlepszej z nich warto zwrócić uwagę na to z jaką marką współpracuje. Ogromnym zaufaniem cieszy się Trodat, producent, który stosuje najnowocześniejsze technologie. Pieczątkę z tych właśnie komponentów można zamówić np. z witryny internetowej https://www.bazarnik.pl/pieczatki-warszawa. Pieczątki oferowane przez takie firmy dodatkowo wykonują też numeratory i datowniki. Wszystkie te artykuły stemplarskie są najbardziej wytrzymałe na rynku, a firma oferuje aż 5 lat gwarancji na swoje wyroby.

Pieczątka firmowa musi być estetyczna, wytrzymała i dawać nieskazitelne odbicie, nawet przy bardzo małej czcionce. Realizację zamówienia warto powierzyć zaufanej firmie. A po odbiorze pieczątki – koniecznie jeszcze raz sprawdzić poprawność zawartych na niej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + osiem =