Jaki element reklamowy przemówi do nastolatków?

Pieniądze i biznes
osrodek-wiedzy
Jaki element reklamowy przemówi do nastolatków?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nastolatki to wyjątkowa grupa ludzi. Często są niezrozumiani, wyznają bardzo różne wartości i mają swój własny zestaw zainteresowań. Jeśli chcesz, aby Twój produkt lub usługa przypadły do gustu tej grupie wiekowej, musisz wiedzieć, co będzie do nich przemawiać.

Aby to zrobić, musisz zrozumieć, co przemawia do nastolatków. Oto kilka pomysłów:

Prezenty

Prezenty to świetny sposób na zainteresowanie nastolatków Twoją marką. Najlepsze nagrody dla nastolatków to darmowe próbki i darmowe rzeczy, takie jak koszulki, czapki i inne przedmioty, które można nosić w mieście. Dobrym innowacyjnym pomysłem tego typu mogą być bandamki na włosy, które są rzadko spotykanym przedmiotem reklamowym.

Konkursy

Konkursy to kolejny świetny sposób na zainteresowanie nastolatków Twoją marką. Możesz zaoferować nagrody takie jak karty podarunkowe lub nawet wycieczki, jeśli konkurs jest wystarczająco duży.

Oferuj zniżki

Nastolatki uwielbiają dostawać rzeczy za darmo. Możesz zaoferować zniżki na swoje produkty lub usługi, aby zachęcić ich do zostania klientami. Możesz również zaoferować zniżki za zapisanie się na aktualizacje e-mailowe z Twojej firmy, jak również zniżki na prezenty urodzinowe.

Media społecznościowe

Media społecznościowe stały się obecnie najpopularniejszą formą komunikacji między nastolatkami, dlaczego więc nie wykorzystać ich jako części strategii marketingowej? Możesz stworzyć strony na Facebooku dla każdego ze swoich produktów i regularnie publikować aktualizacje na ich temat lub zamieszczać linki, dzięki którym konsumenci będą mogli dowiedzieć się o nich więcej online.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę przy zakupie garnituru?
Na co zwrócić uwagę przy zakupie garnituru?
Garnitur to obowiązkowy element męskiej garderoby – nie może go zabraknąć zarówno w szafie dorosłego mężczyzny, jak i chłopca. Dobrze […]
Polecamy