Liczne wcielenia Alice’a Coopera – od dziś jedno z nich może być na Twoim kubku

Nie od dziś wiadomo, że Alice Cooper miał wiele twarzy. To jeden z tych muzyków, którzy, podobnie jak KISS czy New York Dolls, w historii popkultury zapisał się tyleż piosenkami i albumami, co swym scenicznym wizerunkiem. Gwiazda glam rocka lat 70. po dziś dzień ma tysiące fanów na całym świecie. Jeśli jesteś jednym z nich, to z pewnością ucieszą Cię liczne gadżety, jakie można nabyć z podobizną (jednego z) Alice’ów Cooper’ów.

Modne gadżety z Panem Przyjemniaczkiem

Gadżety przedstawiające idoli były hitem kilkadziesiąt lat temu. Na szczęście znów przeżywają swoje 15 minut. Już od kilku sezonów niezwykle modne są bowiem koszulki, nerki oraz inne dodatki z wizerunkami ikon popkultury. Alice Cooper to z pewnością jedna z najbardziej wyrazistych postaci, jakie zapisały się na kartach historii muzyki rockowej. Z tego też powodu wiele osób wybiera kubki, T-shirty czy koszulki z umalowanym Vincentem Furnierem. Mroczny, makabryczny, a poniekąd również zabawny makijaż, uzupełniony burzą długich, czarnych włosów – to właśnie Alice. Witaj w Moim Koszmarze. Gadżety z jego wizerunkiem znajdziemy na przykład na stronie https://rocktopia.pl/832-alice-cooper.

Gadżety z idolami na prezent

Dodatki oraz ubrania z motywami muzycznymi to także doskonały pomysł na prezent. Jeśli więc bliska Ci osoba jest absolutnym fanem licznych wcieleń Alice’a Cooper’a lub innego wykonawcy tego gatunku, a zbliżają się jej urodziny, to tego typu podarunek będzie strzałem w dziesiątkę.

Na stronie https://rocktopia.pl/843-anaal-nathrakh znajdziesz akcesoria z motywem innych tuzów ciężkiego grania. Z pewnością znajdziesz więc motywy z kapelą, którą czcisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 19 =