Jak miło spędzić weekend z ukochaną osobą?

W codziennej gonitwie coraz ciężej znaleźć czas na to, by ze sobą pobyć, porozmawiać. Warto więc wykorzystać wolny weekend i zaplanować coś wyjątkowego z osobą, którą się kocha. Opcji jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oto kilka propozycji.

Wspólne zdobywanie wiedzy

Nic tak nie zbliża, jak czas, który można spędzić we dwoje. Czemu więc nie zafundować sobie niezwykłych warsztatów. Miłośników słodkości zachwyci z pewnością manufaktura czekolady. Podczas zajęć pokazywane są zwykle maszyny do produkcji tych pyszności, będzie także sposobność stworzenia samodzielnie tabliczki czekolady i dowiedzenia się wielu ciekawostek. Inną opcją są kursy kulinarne lub degustacje wina czy piwa. Miła, kameralna atmosfera. Niezwykłe doznania smakowe i zapachowe. To zapowiada miły początek urlopu.

Weekend w spa

Co innego tak poprawi humoru i pozwoli się odprężyć, jak wizyta w hotelowym spa. Można będzie skorzystać z szeregu zabiegów na ciało, popływać w basenie, a na koniec zjeść romantyczną kolację w urokliwej restauracji.  Dla par, które cenią sobie kontakt z przyrodą, sprawdzą się miejsca położone na obrzeżach miast, gdzie dodatkowo da się skorzystać z długich spacerów na świeżym powietrzu.

Ahoj przygodo

Prawdziwy renesans przeżywa ostatnio biwakowanie. W ciągu dnia można się cieszyć odpoczynkiem z dala od cywilizacji, telefonów i internetu. Wybrać się na pieszą wędrówkę, wycieczkę rowerową lub zwyczajnie poczytać w spokoju książkę. A wieczorem ognisko pod rozgwieżdżonym niebem i rozmowy do rana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − dziesięć =