Kącik kawowy w domu – co się przyda?

Dom i otoczenie
osrodek-wiedzy
Kącik kawowy w domu – co się przyda?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszyscy miłośnicy aromatycznej kawy wiedzą, że najlepiej smakuje ona siedząc na wygodnym krześle przy eleganckim stole. Taką aranżację rodem z francuskiej kawiarenki można zorganizować również w domu. Do urządzenia takiego kącika kawowego najlepiej przydadzą się pufy tapicerowane skórą lub miłym w dotyku welurem. Będą wyglądać nie tylko pięknie, ale okażą się też wygodnym miejscem do siedzenia. Możemy urządzić taki kącik w wersji eleganckiej, wybierając takie siedziska w stonowanych kolorach lub bardziej ekstrawagancko, zakupując pufy w soczystych, neonowych kolorach.

Aromatyczna kawa na stole

Do pomysłowych siedzisk będzie pasował niewielki stolik, jak chociażby, któryś z modeli dostępnych na stronie https://furnilux.pl/lawy-i-stoliki. Razem stworzą elegancki i pomysłowy komplet, który nie będzie zajmował wiele przestrzeni, dlatego zmieści się nawet w niewielkim salonie. Najlepiej będzie wyglądał usytuowany przy dużym oknie, z którego można podziwiać piękne widoki na zewnątrz. Urządzając kącik kawowy warto również zakupić niewielką komodę albo regał. Takie meble pomieszczą książki, gazety, zestaw do robótek ręcznych i wszystko to, czym lubimy się zajmować pijąc kawę. W ten sposób wszystko czego potrzebujemy znajdzie się w zasięgu naszej ręki. Natomiast na stole możemy położyć niewielką serwetkę i tace z pojemnikiem, który będzie zawierał ulubione kawowe dodatki, jak cukier, cynamon, czy inne przyprawy.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe wskazówki, można być pewnym, że nas salon stanie się przytulną, domową kawiarnią. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Do czego służy formowanie wtryskowe?
Do czego służy formowanie wtryskowe?
Formowanie wtryskowe to zaawansowany proces technologiczny pozwalający na uzyskanie różnorodnych przedmiotów i podzespołów z termoplastycznych tworzyw sztucznych (o dowolnym kształcie). […]
Polecamy