Jak zadbać o komfort gości hotelowych?

Goście odwiedzający nasz hotel oczekują wyjątkowego traktowania oraz komfortu, którego nie zaznają nawet we własnym domu. Wynajęcie pokoju zazwyczaj wiąże się z pewnymi oczekiwaniami, które powinniśmy spełnić jako właściciele. W zależności od standardu naszego hotelu istnieją pewne wytyczne konieczne do przestrzegania. Jeśli nie spełniamy warunków, spadniemy w rankingu usług hotelowych tracąc tym samym gwiazdki oraz majętnych klientów. Właśnie z tego powodu, hotelarze muszą nieustannie nadążać za potrzebami gości, a czasem nawet je wyprzedzać.

Spokój, cisza, intymność

Komfort osobom przybywającym w naszych progach zapewni odpowiednia atmosfera panująca w hotelu. Nikt nie lubi wypoczywać w hałaśliwym miejscu przypominającym dworzec centralny lub lotnisko, dlatego nawet recepcja powinna sprawiać wrażenie ciepłej i przytulnej, ale jednocześnie profesjonalnej. Do pokojów prowadzić muszą estetyczne korytarze z delikatnie przytłumionym światłem.

Intymność gościom hotelowym zapewnią dźwiękoszczelne drzwi oraz przesłony okienne. Zasłony zaciemniające na wymiar możemy zamówić w wielu hurtowniach internetowych. Niezbędna dla wygody będzie też wysokiej jakości pościel, a uczucie luksusu podkręcą grube, mięsiste ręczniki, szlafroki i kapcie z logotypem hotelu. Miłym akcentem jest również drobny poczęstunek w postaci wykwintnych czekoladek, albo owoców. Niewielka inwestycja w tego typu gest sprawi, że goście wyrobią sobie o nas doskonałą opinię i chętniej będą do nas wracać, jednocześnie polecając nasze usługi swoim znajomym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − trzy =