Dlaczego warto wybrać usługi Europoltrans?

Motoryzacja i technologia
osrodek-wiedzy
Dlaczego warto wybrać usługi Europoltrans?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przeprowadzki, transport paczek, transport osobowy – to wszystko wymaga skorzystania z oferty firmy przewozowej. Obecnie na rynku jest jedna firma, której usługi są polecane przez klientów. Każdy kto chce coś przemieścić powinien zapoznać się z szerokim wachlarzem usług firmy Europoltrans. Firma pochodzi z Warszawy, ale obszar jej działania jest znacznie większy.

Oferta spedycyjna i transportowa

Europoltrans specjalizuje się zarówno w przeprowadzkach za granicę jak i przewożeniu towarów. Przedsiębiorstwo oferuje transport na terenie całej Europy. Jest to ogromna zaleta , ponieważ można bez problemu zamówić przewóz towarów czy pojedynczej przesyłki do innego kraju za pośrednictwem polskiego przewoźnika. Spedycja międzynarodowa może być dzięki temu prostsza i szybsza, ponieważ wszelkie formalności są dopełniane na terenie kraju. Europoltrans posiada rozbudowaną flotę samochodową. Swoje usługi świadczą korzystając z samochodów dostawczych oraz ciężarowych o ładowności od 1,5 do 24 ton. Firma posiada także busy z windą, które przydają się podczas załadunku ciężkich czy wielkogabarytowych towarów i paczek. Winda pozwala także na zapewnienie jeszcze większego bezpieczeństwa podczas procesu rozładunku oraz załadunku .

Europoltrans prowadzi współpracę zarówno z dużymi firmami jak i niewielkimi przedsiębiorstwami oraz osobami fizycznymi. Wszyscy klienci wracają do firmy Europoltrans i polecają ją innym zleceniodawcom oraz osobom prywatnym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Skórzane, plastikowe – jakie etui wybrać?
Skórzane, plastikowe – jakie etui wybrać?
Zazwyczaj po większej inwestycji, jaką jest zakup nowego telefonu, czy też laptopa przychodzi czas na zakup potrzebnych do jego bezpiecznego […]
Polecamy