Czym należy kierować się podczas wyboru liquidu do e-papierosa?

Styl życia
osrodek-wiedzy
Czym należy kierować się podczas wyboru liquidu do e-papierosa?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z roku na rok coraz bardziej popularne w Polsce stają się elektroniczne papierosy. Stosuje się w nich zawsze specjalny płyn zwany liquidem, który wskutek podgrzania do wysokiej temperatury uwalnia aerozol przeznaczony do wdychania. Przy wyborze owego płynu trzeba koniecznie zwrócić uwagę na jego moc i kilka innych istotnych parametrów. Jeśli interesują nas wysokiej jakości liquidy zróżnicowane pod względem smaku, to znajdziemy je bez problemu w ofercie profesjonalnego sklepu online, pod adresem https://liquider.eu/7-liquidy.

Stawiajmy na wyroby uznanych producentów

W przypadku zakupu liquidu kluczowe znaczenie ma jego moc, czyli stężenie nikotyny określane w miligramach na mililitr. Na rynku są dostępne zarówno płyny o bardzo wysokiej mocy na poziomie 14-18 mg/ml, jak i płyny znacznie lżejsze (3-6 mg/ml). Te pierwsze odpowiadają tradycyjnym papierosom w kolorze czerwonym, natomiast drugie papierosom z kategorii super light. Kolejny niezwykle ważny parametr to gęstość liquidu, uzależniona w ogromnej mierze od zawartości w składzie glikolu propylenowego oraz gliceryny roślinnej. Im wyższa, tym bardziej pokaźne chmury jest w stanie wytworzyć elektroniczny papieros. Dodatkowy plus to bez wątpienia wolniejszy przepływ płynu przez grzałkę, co skutkuje jego lepszą wydajnością. Nie zapomnijmy też o wyborze właściwego smaku – najlepiej według indywidualnych preferencji. Największym powodzeniem cieszą się od lat liquidy owocowe (wiśniowe, truskawkowe, melonowe, arbuzowe itp.), ale w sklepach oferowane są również tytoniowe, miętowe, czekoladowe, orzechowe czy kwiatowe. Dodajmy, że zaleca się ich kupowanie wyłącznie od wiarygodnych producentów, gdyż gwarantują wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W co wyposażyć przytulną sypialnię?
W co wyposażyć przytulną sypialnię?
Sypialnia to szczególne miejsce w domu, które powinno zapewniać nam prywatność i komfortowy odpoczynek. By pomieszczenie to stwarzało idealną atmosferę […]
Polecamy