Czym powinien charakteryzować się dobry namiot eventowy?

Styl życia
osrodek-wiedzy
Czym powinien charakteryzować się dobry namiot eventowy?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Podczas wielu imprez odbywających się w plenerze są wykorzystywane specjalne namioty eventowe. Chodzi m.in. o dni miasta, koncerty, festyny, targi branżowe, konferencje, wesela, komunie czy spotkania firmowe. Uczestnicy danego wydarzenia mogą się schronić w takiej konstrukcji przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Z niniejszego artykułu dowiemy się, czym powinien się odznaczać namiot idealny.

Wysoka trwałość i ciekawy design to główne kryteria

Namioty eventowe to konstrukcje pełniące dwojaką funkcję – ochronną oraz dekoracyjną. Z tego względu muszą być przede wszystkim wyjątkowo stabilne i wytrzymałe, a jednocześnie wystarczająco estetyczne. Najlepiej sprawdzają się modele w kształcie prostokąta lub gwiazdy, składające się z lekkiego stelaża aluminiowego, grubych nóg o średnicy co najmniej 12 cm (koniecznie z gazowym wspomaganiem podnoszenia), poszycia wykonanego z materiału PCV (o gramaturze na poziomie około 450 g/m2), oświetlenia oraz drewnianej podłogi. Prezentują się one bardzo elegancko i są praktyczne. Oczywiście cechą dobrego namiotu eventowego jest również możliwość łatwego montażu i demontażu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jaki sposób nabyć kompetencje menedżerskie, potrzebne do przyszłej pracy?
W jaki sposób nabyć kompetencje menedżerskie, potrzebne do przyszłej pracy?
Współczesny rynek wymaga ciągłego doskonalenia umiejętności i nabywania nowych. Rozwój jest niezbędny do utrzymania we wszystkich branżach, również tych o […]
Polecamy