Czy na sprzęt poleasingowy także udzielana jest gwarancja?

Sprzęt poleasingowy cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród łowców okazji. Nie bez powodu. W wielu przypadkach zakup produktów z tego segmentu to naprawdę najrozsądniejszy wybór. I nie chodzi wyłącznie o fakt, że kupując sprzęt firmowy wybiera się zwykle urządzenia z segmentu premium.

Dlaczego produkty poleasingowe cieszą się taką popularnością?

Parametry techniczne to główny, ale nie jedyny, powód za sprawą którego rośnie popularność monitorów, komputerów i innych poleasingowych sprzętów biurowych. Leasing to szczególny rodzaj umowy, który narzuca na leasingobiorcę bardzo konkretne obowiązki. O tego typu sprzęt trzeba odpowiednio dbać, co w perspektywie czasu przekłada się na jego stan techniczny. Co więcej, po zakończeniu okresu leasingowania odbywa się kolejny, również bardzo szczegółowy, przegląd techniczny. Za sprawą tych przeglądów sprzęt z tego segmentu uważany jest za jeden z najmniej awaryjnych. Co więcej warto zauważyć, że na tego typu urządzenia udzielana jest gwarancja!

Jaki sprzęt poleasingowy warto kupić?

Obecnie wśród urządzeń poleasingowych znaleźć można naprawdę wszystko, nie tylko laptopy czy komputery. Oferta obejmuje też podzespoły czy monitory o czym można się przekonać wchodząc na stronę https://brandkomp.pl/pl/c/Poleasingowe-monitory-LCD/1. Wybór modelu poleasingowego to sposób na szybkie odświeżenie oraz ulepszenie sprzętu. Co ważne, nie jest to opcja zarezerwowana wyłącznie dla biznesu! Z tego typu ofert mogą korzystać również osoby prywatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 3 =