Zastawa na eleganckie przyjęcia

Na co dzień korzystamy zazwyczaj z bardzo zwyczajnej zastawy stołowej. Każdy z nas ma swój ulubiony talerz czy miskę, z których najchętniej spożywa posiłki. Jednak jeśli planujemy eleganckie przyjęcie, potrzebna jest równie stylowa zastawa. 

Modne wzory i fasony

Jeszcze kilka lat temu na wszystkich przyjęciach królowały proste okrągłe talerze i półmiski. Klasyka jest ponadczasowa. Jednak projektanci porcelany dbają by nadążyć za światowymi trendami, Na stronie https://hurtowniaporcelany.pl znajdziemy na przykład bardzo ciekawe zastawy o nieregularnych kształtach. Niezmiennie największy wybór panuje wśród śnieżnobiałych kompletów, jednak dekoratorzy stołów coraz częściej decydują się na zdobienia. W ostatnim sezonie bardzo modne są zestawy porcelany z delikatnymi ornamentami kwiatowymi. Bez trudu możemy dobrać wzór i kolor do wystroju naszych wnętrz.

Porcelana z klasą

Przygotowując przyjęcie, chcielibyśmy zachwycić naszych gości każdym jego elementem. Porcelana może być nie tylko rewelacyjnym tłem pysznych potraw, ale również doskonałym uzupełnieniem spotkania z najbliższymi. Miłośników porcelany o klasycznych kształtach, jednocześnie urozmaiconej nieszablonowymi wzorami, na pewno zainteresuje porcelana zaprezentowana na stronie https://hurtowniaporcelany.pl/77-elih-black-light. Linia to klasyczna biała porcelana urozmaicona czarnymi wzorkami. W skład zastawy wchodzą małe i duże talerze oraz talerze głębokie, półmiski, filiżanki i talerzyki do ciasta. Doskonałym uzupełnieniem całości jest solniczka i pieprzniczka, które sprawią, że tak zastawiony stół na pewno zachwyci naszych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + 13 =