Wykonywanie iniekcji ciśnieniowych w obiektach budowlanych

Bez kategorii
osrodek-wiedzy
Wykonywanie iniekcji ciśnieniowych w obiektach budowlanych
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wydajność iniekcji ciśnieniowych w konstrukcjach budowlanych została rozpatrzona z punktu widzenia trzech koncepcji: koncepcji podstawowej, zasady działania i roli iniekcji ciśnieniowej. Kryteria wykonania iniekcji ciśnieniowych są ściśle związane z ich skutecznością i możliwością zapewnienia bezpieczeństwa. Wydajność iniekcji ciśnieniowych w budynkach ma na celu zapobieganie uszkodzeniom płyt betonowych podczas budowy, a niniejszy artykuł przedstawia wstępne wyniki uzyskane poprzez studiowanie odpowiednich teorii i wcześniejszych eksperymentów.

Stosowane do naprawy konstrukcji

Iniekcja ciśnieniowa betonu jest powszechnie stosowana do naprawy konstrukcji budynku, który jest popękana z powodu różnych czynników, w tym wilgoci i zimna. Maszyna do wtłaczania ciśnieniowego jest w stanie wstrzyknąć płyn do ściany lub dachu w celu ustabilizowania go i zmniejszenia przyszłego ruchu. W tej procedurze, po pierwsze, ściana zostanie dokładnie oczyszczona, usuwając wszelkie zanieczyszczenia, kurz i gruz. Po drugie, wycina się otwory w ścianie zewnętrznej, aby dotrzeć do obszarów wewnętrznych, które wymagają naprawy. Następnie ściana jest nasycana roztworem na bazie wody lub izolacją piankową w celu ustabilizowania struktury budynku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy na sprzęt poleasingowy także udzielana jest gwarancja?
Czy na sprzęt poleasingowy także udzielana jest gwarancja?
Sprzęt poleasingowy cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród łowców okazji. Nie bez powodu. W wielu przypadkach zakup produktów […]
Polecamy