Urządzenia grzewcze do łazienki

Łazienka jest jednym z najistotniejszych pomieszczeń w domu, ponieważ to właśnie tam możemy zadbać o swoją higienę. Dlatego też zawsze powinniśmy mieć tam ciepło. Ważne jest jednak nie tylko samo ogrzewanie pomieszczenia, ale także ciepła woda w kranie. Jakie urządzenia, które przydadzą się zarówno do ogrzewania, jak i do przygotowania ciepłej wody?

Utrzymanie komfortowej temperatury

By po wyjściu z kąpieli było nam nadal ciepło, warto posiadać w łazience porządny grzejnik. Możemy do tego celu wykorzystać np. radiator elektryczny, bądź promiennik. Te drugie występują w wersji, która pozwala na sterowanie przez Wi-Fi, możemy więc robić to za pomocą smartfona. Pomimo konieczności zawieszenia promiennika wysoko, tak by nie uległ on zachlapaniu, wciąż możemy wygodnie ustawiać jego parametry pracy. Urządzenia tego typu możemy znaleźć na przykład online na stronie https://www.bridom.pl/systemy-grzewcze.

Komfort także w czasie kąpieli

By temperatura wody zawsze była taka sama, powinniśmy także zadbać o wyposażenie łazienki w dobrej jakości podgrzewacz wody. Tutaj mamy naprawdę sporo urządzeń do wyboru. Od zwyczajnych, najprostszych ogrzewaczy przepływowych o mocy od 3 kW do 5 kW, do urządzeń zasilanych napięciem trójfazowym, których moc może wynosić nawet w okolicach 20 kW. Możemy także zdecydować się na urządzenie o dwóch funkcjach, które będzie nie tylko stanowić źródło ciepłej wody w kranie, ale również grzać wodę przepływającą przez kaloryfery w całym domu bądź mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =