Aplikacje do obsługi magazynu

Prowadzenie i obsługa magazynu wiąże się z bardzo rozbudowanym systemem logistycznym, który powinien dbać o to, by wszystko przebiegało sprawnie i szybko. Praca ta często łączy się ze stałą komunikacją ze sklepem, co dodatkowo utrudnia zaprojektowanie odpowiedniego sposobu pracy. Jednak można sobie ułatwić cały proces, stosując odpowiednie aplikacje branżowe, dedykowane właśnie pracy w magazynie i jego obsłudze. Są to zarówno pełne programy do obsługi przedsiębiorstwa, jak i mniejsze aplikacje, wspomagające codzienną pracę.

Usprawnienie działań małym kosztem

Jednym z najpopularniejszych systemów ERP jest Navireo, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze elementy niezbędne do prowadzenia firmy i jej dokumentacji. Właściciel przedsiębiorstwa za pomocą jednego programu zyskuje wszystko, co niezbędne, czyli obsługę działu handlowego, sklepu i magazynu, a także pełną obsługę finansowo-księgową oraz obsługę działu kadrowego (czyli też naliczania wynagrodzeń dla pracowników). Mimo tak bogatych możliwości, system pozostaje bardzo przejrzysty i intuicyjny.

Jednak aby jeszcze bardziej zoptymalizować pracę w magazynie, można zaopatrzyć się dodatkowo w aplikacje mobilne działające razem z Navireo. Są to już mniejsze programy, które służą przede wszystkim do inteligentnego prowadzania stanu magazynowego, czyli pomagają w katalogowaniu, odnajdywaniu oraz wykrywaniu błędów związanych z posiadanym towarem. Są to rozwiązania, które niezmiernie przyspieszą wszelkie prace, a także ustrzegą od błędów.

Artykuł przygotowany we współpracy z firmą COM4IT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 5 =