Na słońce, niepogodę i ulewę – moda festiwalowa

Styl życia
osrodek-wiedzy
Na słońce, niepogodę i ulewę – moda festiwalowa
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wybierając się na kilkudniowy festiwal, musimy mieć na uwadze fakt, że pogoda (szczególnie w Polsce) bywa bardzo zmienna. Często według prognozy zapowiadają się cztery dni słońca, a na miejscu okazuje się, że pada. Codziennie.

Kalosze – festiwalowy niezbędnik

Jadąc na festiwal, powinniśmy spakować letnie ubrania, ale też musimy wyposażyć się w ciepłą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową oraz kalosze. Kalosze to jedyne buty, które nie rozpadną się po pierwszym dniu festiwalu, gdy wszystko zamieni się w jedną wielką kałużę. Ciekawe i modne kalosze można znaleźć tu: https://www.a-a.pl/. Ich wygodę i modny wygląd doceniają co roku największe gwiazdy ze świata mody, część zresztą sama miała okazję je wypróbować w strefie VIP-owskiej bajora. W dodatku bardzo łatwo stworzyć z nimi świetną stylizację i przy okazji nie przeziębić się podczas ulewy, bo przecież nie zrezygnujemy z koncertu ulubionego wykonawcy tylko dlatego, że “trochę” pada.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Chirurg naczyniowy – czym się zajmuje?
Chirurg naczyniowy – czym się zajmuje?
Chirurdzy naczyniowi są najbardziej doświadczeni i wykwalifikowani do diagnozowania i leczenia zaburzeń naczyniowych. Rozróżnienie pomiędzy chirurgią naczyniową a chirurgią ogólną […]
Polecamy