Kilka przydatnych trików, by wyglądać szczuplej

Wiele pań zmaga się z dodatkowymi kilogramami i ze względu na swój wygląd wstydzi się wychodzić z domu. To oczywiście duży błąd, ponieważ ukrywanie się prowadzi do poważnych problemów na płaszczyźnie towarzyskiej i zawodowej. Na szczęście istnieje kilka stosunkowo nieskomplikowanych trików, które pozwalają skutecznie wysmuklić sylwetkę. Jednym z najprostszych rozwiązań jest założenie specjalnej bielizny wyszczuplającej. Kupimy ją m.in. na stronie https://xl-ka.pl/20-bielizna-wyszczuplajaca.

Niekiedy wystarczy założyć odpowiedni strój 

Jeśli zależy nam na optycznym wydłużeniu oraz wyszczupleniu całej figury, to nie ma chyba lepszej metody niż ubranie się w sukienkę delikatnie rozkloszowaną u dołu o kroju trapezowym. Pożądana długość to midi, natomiast kolorystyka – czerń, bordo oraz butelkowa zieleń. Alternatywę stanowią kreacje koszulowe wiązane w talii stylowym paskiem. Kolejny polecany sposób to założenie luźnej, lekko wydłużonej bluzki z serkowym dekoltem w kształcie litery V. Element ten z pewnością skutecznie odciągnie uwagę od mankamentów urody zlokalizowanych w okolicy brzucha czy ud.

 Znakomitym trikiem jest też podwinięcie rękawów w koszuli, swetrze, a nawet marynarce. Wynika to z faktu, że nadgarstki wydają się wówczas szczuplejsze, a zaburzone proporcje zostają nieco zniwelowane. Godnym rozważenia rozwiązaniem jest ponadto dobranie rajstop oraz butów w identycznym, ewentualnie zbliżonym kolorze (czarnym, beżowym itp.). Skutkuje to optycznym wydłużeniem nóg i dodaniem kilku centymetrów sylwetce. Nadprogamowe kilogramy świetnie niweluje również duża, wyraźnie widoczna z daleka biżuteria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 3 =