Jak wybrać wygodny fason stroju kąpielowego?

Strój kąpielowy jest niezbędnym elementem garderoby w sezonie urlopowym (i nie tylko!), więc warto zadbać o dobór wygodnego fasonu, który pomoże nam cieszyć się swobodą w tym szczególnym czasie. Decydując się na zakup kostiumu, musimy przede wszystkim brać pod uwagę rodzaj aktywności, jakiej będziemy się oddawać, ale i efekt wizualny, jaki chcemy uzyskać. Oferta producentów strojów kąpielowych jest obecnie na tyle szeroka, że nie powinniśmy się obawiać połączenia wygody z estetyką. Pamiętajmy jednak, że czasem wygoda dla każdej z nas oznacza coś zupełnie innego.

Przykładowe fasony

Najbardziej klasycznym i uniwersalnym modelem stroju kąpielowego jest z pewnością bikini, które składa się z fig i biustonosza. To najlepsza opcja dla osób, które stawiają na efektowną opaleniznę – dwuczęściowy strój odsłania najwięcej ciała. Możemy wybrać dowolny fason – producenci mają w ofercie mniej lub bardziej wycięte majtki oraz staniki usztywniane i bardziej zabudowane lub nieposiadające usztywnienia. Jeśli zależy nam na podkreśleniu kobiecych kształtów, możemy zdecydować się na stanik typu push-up. Takie stroje są dostępne na https://miandmolly.pl/collections/stroje-kapielowe-push-up.

Jeśli jednak stawiamy na aktywne spędzanie czasu lub nie czujemy się komfortowo, odkrywając ciało, warto wybrać strój kąpielowy typu monokini. To fason, który zapewnia największą swobodę i wcale nie musi mieć kroju przypominającego prosty strój pływacki. Monokini może mieć niezwykle fantazyjną formę oraz ciekawe wycięcia, dzięki którym możemy podkreślić walory naszej figury. Szeroki wybór kostiumów tego typu znajdziemy na stronie https://miandmolly.pl/collections/monokini-stroje-kapielowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 6 =