Jak dobierać dodatki do ubioru?

Dopasowanie dodatków tak, aby podkreślić walory stroju nie jest łatwe. Bardzo dużo osób mimo, że może sobie pozwolić na dokupienie do garderoby nowych elementów co sezon, ma po prostu problem z tym, co warto kupić. Jednak warto też wiedzieć, że nawet buty damskie tanie nie muszą być złym wyborem. Zwłaszcza, że moda zmienia się co sezon. Obecnie bardzo modne są buty z wysoką podeszwą. Może to być tylko chwilowy trend, dlatego jeśli nam się podoba warto kupić tańszą parę butów i nosić ją cały sezon. Buty to jeden z najważniejszych dodatków. Sportowe buty wart zachować do sportowych i casualowych stylizacji. Do eleganckiego ubrania warto jednak mieć choćby botki czy baleriny. Jeśli buty będą nieodpowiednie, zepsujemy sobie cały strój.

Co zamiast torebki?

Zamiast torebek na ramię niespodziewanie stały się modne plecaki. Nie chodzi tu bynajmniej o plecaki duże i logo firm sportowych. Obecnie w bardzo wielu sklepach znajdziemy bardzo eleganckie, małe plecaczki, idealne do schowania portfela, parasolki, drugiego śniadania czy ewentualnie tabletu. Taka wielkość jest bardzo praktyczna na co dzień. A do tego nie obciąża sylwetki.

Duże plecaki sprawiają, że ciało wygląda na mniejsze lub wręcz szersze i grubsze z perspektywy. Małe plecaczki z kolei pokazują, że sylwetka jest bardziej smukła. Ponadto są one bardzo wygodne, ponieważ nawet jeśli włożymy w nie coś ciężkiego, waga rozkłada się na ramiona. Oczywiście można też plecak nosić na jednym ramieniu jak wygodną torebkę. Takie plecaki można nosić do ubrań w różnym stylu, nawet tych sportowych czy letnich sukienek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + siedemnaście =