Gdzie spędzić majówkę 2021?

Majówka 2021 ciągle stoi pod wieloma znakami zapytania. W wielu miejscach na świecie pandemia ciągle wymusza ustanawianie kolejnych obostrzeń, a przemieszczanie się pomiędzy krajami może nie być jeszcze zupełnie możliwe i bezpieczne. Dynamicznie rozwijająca się sytuacja utrudnia ustalanie planów. Dlatego warto już teraz zarezerwować sobie czas na majówkę w kraju, tak, by dobrze się bawić niezależnie od sytuacji epidemiologicznej.

Majówka 2021 – wycieczki po Polsce

Polska to różnorodny kraj pełen ciekawych historii, nietypowych zabytków, urokliwych zakątków i spektakularnych parków krajobrazowych, rezerwatów i ostoi. Bez problemu więc będziemy w stanie zorganizować kilkudniowy wyjazd nawet w naszej najbliższej okolicy.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku atrakcyjną propozycją będą góry. Dla tych już wprawionych w górskich wędrówkach Tatry mogą zaoferować wymagające szlaki z zapierającymi dech w piersiach widokami, z kolei dla początkujących lub dla rodzin z dziećmi Bieszczady czy Beskidy będą świetnym startem. Po całodniowym trekkingu zwieńczeniem będzie opiekanie kiełbasek na ognisku i nocleg pod namiotem, który spodoba się szczególnie dzieciom.

Maj to także pora, gdy robi się już na tyle ciepło, że warto rozważyć sporty wodne. Spływy kajakowe to niezapomniana przygoda dla całej rodziny, a tutaj: https://www.agrokajaki.pl/ znajdziemy pomoc w organizacji, by taka wyprawa była bezpieczna i przebiegała płynnie. Dla tych, którzy wolą zwiedzanie, doskonałą propozycją będą rowerowe wycieczki krajoznawcze po najciekawszych zabytkach w okolicy – nie trzeba nawet organizować noclegu i można codziennie udać się w inne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 6 =