Dodatki, które warto zakupić na Halloween

Święto Halloween, przypadająca na 31 października pierwotnie celebrowane było głównie na terenach Stanów Zjednoczonych Ameryki północnej. Coraz częściej obchodzi się je jednak także w naszej kulturze. Jest to uroczystość wyjątkowo barwna i kolorowa, która największą radość przynosi dzieciom, choć coraz częściej, ten magiczny klimat udziela się również dorosłym.

Klimat, klimat i jeszcze raz klimat

 Jak w przypadku większości świąt, również podczas Halloween, czymś, co staramy się osiągnąć jest wyjątkowy klimat tej nocy znany chociażby z licznych amerykańskich filmów czy seriali. Czasem efekt ten możemy uzyskać o wiele łatwiej, niż moglibyśmy pomyśleć, a to za sprawą coraz bogatszej oferty naszych rodzimych sklepów w tym okresie. Ciekawym i niebanalnym pomysłem mogą być na przykład świece Kringle Candle Halloween. Jest to seria elementów zapachowych, zaprojektowanych specjalnie z tej okazji. Wyprodukowane są one z wysokiej jakości składników, takich jak np.olejki eteryczne, dzięki czemu świecą one pięknie i długo pachną.

Na rynku dostępna jest też niezliczona ilość gadżetów o różnych wzorach, nawiązujących do wszystkiego, co kojarzy się nam z halloween. Nie zabraknie wśród nich motywów z wilkołakiem, czarownicą, strasznym domem, nietoperzami czy wzorów mniej oczywistych, ale równie ciekawych. Również zapach jest czymś dopasowanym do konkretnej ozdoby. Wyróżnić możemy przede wszystkim te o nutach owocowych, mające woń nawiązującą do przyrody oraz te egzotyczne, jak bursztyn czy mugueta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − 11 =