Czy używana konsola to dobra inwestycja?

Każdy gracz prędzej czy później marzy o swojej konsoli. Wybieramy firmę, generację i szukamy promocji, żeby taki zakup był jak najtańszy. A skoro tak, to może warto zainwestować w sprzęt używany.

Jak grać i dużo nie wydać

Wszyscy wiemy, że kupując Xboxa czy konsole PS4 używane cena takich urządzeń jest niższa, a funkcjonalność taka sama. Najwięcej zaoszczędzimy, znajdując w internecie ofertę razem z akcesoriami i grami. Nie można jednak kupować używanych rzeczy w ciemno. Warto najpierw sprawdzić stan techniczny i wizualny sprzętu. O ile to drugie widzimy na zdjęciach, tak to pierwsze najlepiej ocenić mając urządzenie w rękach. Z tego powodu najlepiej w pierwszej kolejności szukać konsoli z drugiej ręki w najbliższej okolicy z odbiorem osobistym. Jest to też dodatkowa oszczędność na przesyłce. 

Jeśli już zdarzy się, że kupimy urządzenie, które ma jakieś wady albo w najgorszym wypadku nie działa, lub po prostu się zepsuło, ratunkiem są serwisy. W internecie znajduje się wiele firm oferujących profesjonalną naprawdę konsol, jedną z nich znajdziemy pod adresem https://www.serwiskonsol.com/punkty-przyjec-bielsko-biala/. Serwisy nie tylko przywrócą do życia sprzęt, ale też zajmują się takimi rzeczami jak reinstalacją systemu, czyszczeniem urządzenia, wymianą lub wyczyszczeniem laseru i wieloma innymi rzeczami, które może potrzebować używana konsola. Czasami nawet przy drobnych naprawach, za które przecież trzeba zapłacić, i tak może się okazać, że zakup takiego sprzętu był opłacalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 19 =