Co to jest i jak wykorzystuje się pleksi?

Polimetakrylan metylu potocznie nazywany pleksiglasem, szkłem akrylowym lub po prostu pleksą to jedno z najpopularniejszych tworzyw sztucznych. Znajduje ono swoje zastosowanie w wielu branżach, zaczynając od tych budowlanych i motoryzacyjnych, a na wyposażeniu wnętrz i sektorze reklamowym kończąc. Łatwość obróbki, wytrzymałość i odporność na pęknięcia oraz promieniowanie ultrafioletowe sprawiają, że plexi sprawdza się tak w zastosowaniu domowym, jak i w dużych projektach (np. przy konstrukcji okien samolotowych). Jak wykorzystać więc można ten materiał w branży handlowo-reklamowej?

Standy i displaye – jak zareklamować swój produkt lub usługę?

Szkło akrylowe od wielu już lat sprawdza się we wszelkich formach reklamy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Standy z plexi, ekspozytory, szyldy reklamowe, podświetlane litery czy tablice to tylko nieliczne z zastosowań, jakie można znaleźć dla tego tworzywa. Materiały reklamowe z niego wykonane w atrakcyjny sposób pomagają wyróżnić się na tle konkurencji. Doskonale potrafią przyciągnąć też uwagę klienta.

Produkty z polimetakrylanu metylu już niemal sto lat obecne są na rynku i nic nie wskazuje na to, by miały z niego zniknąć. Doskonale sprawdzają się w najrozmaitszych sklepach, bankach, biurach i wszelkich lokalach usługowych. Możliwość ich personalizowania i dostosowywania do indywidualnych potrzeb klienta sprawiają, że zaadaptować je można do niemal wszystkich marketingowych projektów. A jak wiadomo, skuteczna reklama to gwarancja powodzenia na ciągle zmieniającym się i rozwijającym rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + 6 =