Najwygodniejsze metody transportu do Niemiec – które wybrać?

Pierwszym krokiem do wyboru odpowiedniej opcji transportu jest podjęcie decyzji, co chcesz robić w Niemczech. Na przykład, jeśli planujesz odwiedzić główne miasta i atrakcje turystyczne, to wynajem samochodu lub skorzystanie z taksówki lub transferu będzie dla Ciebie najlepszą opcją. Jeśli jednak planujesz podróżować po Europie z rodziną lub przyjaciółmi, to jazda pociągiem może być lepsza, ponieważ jest bardziej opłacalna i wygodna niż jazda samochodem.

Samolot

Jeśli szybkość jest ważna, a wygoda nie jest dla Ciebie problemem, to latanie byłoby najlepszą opcją podróży między krajami. Istnieje kilka linii lotniczych obsługujących lotnisko w Monachium (MUC), w tym Lufthansa, Air France, British Airways i KLM Royal Dutch Airlines.

Pociąg

Pociągi są idealne do podróży długodystansowych, ponieważ oferują szybkie połączenia między miastami w całej Europie w przystępnych cenach. Strona internetowa Deutsche Bahn zawiera informacje o wszystkich rozkładach jazdy pociągów, a także o taryfach i biletach dostępnych w sprzedaży online przed datą wyjazdu. Można również dowiedzieć się, które Dworce kolejowe są w pobliżu i jak dostać się na lotnisko w Monachium (MUC) z każdego z nich.

Bus z Polski

Polscy przewoźnicy autobusowi oferują tani i wygodny przewóz osób do Niemiec i na lotnisko w Monachium (MUC). Autobusy są dostępne z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i innych polskich miast. Możesz również pojechać pociągiem do Berlina, a następnie połączyć się z autobusem stamtąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − dwanaście =