Modne dodatki dla każdego

Moda zmienną jest. Nic więc dziwnego, iż z każdym kolejnym sezonem, do konsumentów trafiają nowe i nietypowe modele odzieżowe. Jednocześnie trendy lubią powracać – nie trzeba daleko szukać, aby wskazać choć jeden przykład. Aktualnie na półkach królują wzory i kroje rodem z lat 90., a jeszcze niedawno klienci zachwycali się ubraniami wzorującymi się na produktach z wcześniejszej dekady. Nie inaczej jest z nakryciami głowy i dodatkami. Co w tym sezonie przyciągnie nasz wzrok na dłużej?

Żywe i wyraziste

Z racji na to, iż pod względem odzieżowym rok ten sygnowany jest jasnymi i mocnymi kolorami, podobnie jest z kwestią dodatków. Torebki, plecaki, rękawiczki, szaliki, paski czy inne elementy garderoby są tym modniejsze, im bardziej widoczne. Poza kolorami pożądane są także dekoracje w postaci ćwieków, naszywek oraz koralików – wygrywają pomysły kreatywne, ale i estetyczne.

Niemniej jednak to nakrycia głowy mogą okazać się największym hitem tego sezonu. Dostępne w sklepach czapki dla dziewczyn charakteryzują się wyraźną nietypowością. Szare, nijakie i neutralne kolory przechodzą w zapomnienie, a na wystawach umieszczane są ich neonowe i pastelowe zamienniki.

Raz jednolite, raz wielokolorowe, a jeszcze innym razem ozdobione naszywkami czy grafikami (często odnoszącymi się do popularnych memów lub wypowiedzi krążących po sieci). Z kolei czapki dla dzieci na zimę są może i mniej komentowaną ofertą, ale prawie tak samo rozbudowaną jak inne. Znajdziemy tu nakrycia głowy w każdej formie – od tych z pomponami, po klasyczne i proste wzory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − sześć =