Jakie akcesoria najlepiej chronią smartfon?

Smartfony to nowoczesne telefony komórkowe, które stosunkowo często ulegają różnym uszkodzeniom i awariom. Wynika to z faktu, że w swojej konstrukcji posiadają wiele delikatnych elementów, a pod obudową skrywają wrażliwe podzespoły. Dlatego też wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Zdecydowanie najlepiej w tej roli spisują się różnorodne etui, a także szkła i folie na ekran. Jeśli chodzi o etui Huawei p20 i inne modele tej konkretnej marki to urządzenia, do których bardzo łatwo jest znaleźć stylowe i modne produkty ochronne. 

Największe znaczenie ma materiał wykonania

Po zakupie nowego smartfona pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy zrobić, jest precyzyjne naklejenie na wyświetlacz specjalnego szkła hartowanego. Jego zadaniem jest ochrona tego delikatnego elementu przed zarysowaniami oraz pęknięciem. Następnie koniecznie zaopatrzmy się w etui, pełniące trzy zasadnicze funkcje – estetyczną (pozwala się wyróżnić), ochronną (zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi) oraz funkcjonalną (niektóre modele pełnią rolę podstawki, inne lusterka, a jeszcze inne portfela). Wybór tych produktów na rynku jest ogromny, ale największym powodzeniem cieszą się następujące ich rodzaje:

– nakładki na tzw. plecki (tylną część obudowy) – nazywane case`ami i wykonane najczęściej z silikonu, tworzywa TPU, plastiku albo poliwęglanu

– skórzane pokrowce książeczkowe (w formie portfela) – ze specyficzną klapką otwieraną na bok, a nierzadko też przegródkami na dokumenty czy karty płatnicze

– bumpery – ramki nakładane na krawędzie smartfona; jest to rozwiązanie najbardziej minimalistyczne

– kabury – w postaci etui przypinanego do paska od spodni

– wsuwki – wybierane chętnie przez panie, głównie z powodu ciekawej estetyki i wzornictwa 

Stawiajmy na etui wykonane z grubego, termoplastycznego poliuretanu (TPU), ewentualnie włókna węglowego, ponieważ są niezwykle skuteczne. Wiele takich produktów znajdziemy w ofercie tego sklepu internetowego: https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/p30-lite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 2 =