Jaki typ torebki najlepiej nosić w sezonie jesienno-zimowym?

Zmiana pogody w sezonie jesienno-zimowym wymaga kompletnie nowej stylizacji. Cieplejsze ubrania oparte na płaszczach, kurtkach i kozakach nie komponują się dobrze z letnimi torebkami. Trzeba postawić na wersje zimowe, które oprócz elegancji powinny być obszerne, aby mieścić czapkę lub szal. Które torebki jesienno-zimowe nosić najlepiej? 

Shopperki 

Bardzo atrakcyjnym rodzajem torebki na jesień i zimę są shopperki. Są one bardzo pojemne, w kształcie są podobne do prostokąta i mają krótkie rączki. Można je trzymać w ręce lub swobodnie ułożyć na barku. Wiele ich rodzajów można odnaleźć np. na następującej stronie https://wojewodzic.com.pl/jasne-shopper-781. Niektóre mają przykładowo regulowany pasek, dzięki czemu łatwiej przewiesić torebkę przez ramię. Dzięki swojej obszerności shopperka pozwala nosić dodatkowe ciepłe ubranie oraz zakupy. 

Listonoszki

Listonoszka to opcja bardziej oficjalna niż shopperka. Nie pomieści ona tyle przedmiotów, ale jest w pełni wystarczająca, jeśli chodzi o codzienne potrzeby. Jest też bardzo wygodna, a przy okazji łączy w sobie nowoczesny design. Listonoszki świetnie nadają się do pracy dzięki swojej funkcjonalności i łatwości przenoszenia. Występują w wielu różnych wersjach. W sezonie jesienno-zimowym warto postawić na bardziej stonowane barwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × pięć =