Jak znaleźć wyjątkowe firanki do swojego salonu?

Zasłony są ważną częścią Twojego wystroju. Mogą one uczynić go wyjątkowym lub wręcz przeciwnie – całkowicie zepsuć zamierzony efekt. Nienajlepszym pomysłem jest zatem pochopny zakup firanek. Jeśli chcesz nadać swojemu salonowi niepowtarzalny wygląd, musisz znaleźć dla niego odpowiedni model, który świetnie odda charakter tego pomieszczenia. Istnieje wiele opcji dostępnych w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów i stylów, aby dopasować je do swoich potrzeb. Na co jednak zwracać uwagę i jak znaleźć ten jeden idealny wzór?

Określ, jaki styl dominuje w Twoim mieszkaniu

Zasłony są częścią całego projektu pomieszczenia, zatem muszą pasować do wszystkim pozostałych elementów. Zastanów się, jaki rodzaj firanek najlepiej wpisze się w Twoje wnętrze – wymyślne i ozdobne modele czy coś bardziej minimalistycznego? A możesz chcesz znaleźć nowoczesne rozwiązania, które uczynią Twoje wnętrze niepowtarzalnym? W takim przypadku dobrze sprawdzą się dodatki do firanek, ażur do firanki czy też różnego typu zawieszki. Przejrzyj wszystkie dostępne opcje i wybierz to, co najlepiej będzie oddawać charakter Twojego wnętrza.

Sprawdź rozmiar okien

Gdy już dokonasz wyboru konkretnego wzoru, czas na bardziej praktyczne zadania. Zmierz okna, aby wiedzieć, jakie wymiary podać w sklepie oraz sprawdź, jaki typ karnisza został zamontowany w Twoim mieszkaniu. Musisz mieć bowiem pewność, że wszystko pasować będzie idealnie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =