Jak odświeżyć styl mieszkania po dekadach pielęgnowania PRL-owskiego wystroju?

Mieszkania w kamienicach rodem z lat osiemdziesiątych nie tylko wymagają gruntownego przeglądu technicznego, ale także świeżego spojrzenia na obowiązujące trendy. Decyzja o remoncie nie jest prosta. Za zmianami zazwyczaj idzie bałagan, wysokie koszty oraz niezadowoleni domownicy. Z drugiej strony zaangażowanie w odświeżenie powierzchni mieszkalnej, poszukiwanie inspiracji i wspólne podejmowanie decyzji może być cennym doświadczeniem. Obecnie trend vintage jest bardzo popularny, więc wysoce prawdopodobne, że część wystroju pozostanie po remoncie. Sporo działań zazwyczaj ma miejsce w kuchni. W tym wnętrzu należy wymienić meble kuchenne na propozycje, które sugeruje styl minimalistyczny. Konieczne jest też przyjrzenie się sprzętom do gotowania.

Szybko i bezboleśnie, czyli efektywne planowanie

Im więcej zaplanuje się na kartce papieru, tym mniej niespodziewanych sytuacji może się zadziać podczas prawdziwego remontu. Jeżeli mieszkanie jest w bardzo złym stanie, konieczne jest rozpoczęcie prac w kluczowych miejscach, takich jak łazienka. Czasem płytki mają bardzo klasyczny wzór, więc wystarczy wymienić tylko armaturę. Pokoje wymagają zazwyczaj odmalowania ścian, usunięcia lub odrestaurowania starego umeblowania i sprawdzenie stanu podłogi. Przestrzeń dziecka lub nastolatka nie będzie wymagać dużych nakładów pracy. Wystarczy zakupić nowoczesne meble, które są także bardzo praktyczne.

Pod poniższym adresem: https://meblem4.pl/lozka-mlodziezowe-jednoosobowe,c536.html znaleźć można ciekawą ofertę łóżek jednoosobowych pozwalających na wygodny sen i zaoszczędzenie dużej ilości miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 17 =