Jak modnie ubrać córeczkę?

Styl życia
osrodek-wiedzy
Jak modnie ubrać córeczkę?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Twoja córka dorasta, a Ty chcesz, aby była stylowa i pewna siebie. Chcesz również, aby była dobrze ubrana, ale nie wiesz, co wygląda na niej dobrze. Moda to nie tylko ubrania; to styl, kolory i upewnienie się, że Twoja córka czuje się dobrze we własnej skórze. Jak zapewne wiesz, dziewczynki od najmłodszych lat lgną do ubrań i dodatków. Kiedy jest jeszcze w pieluszkach, może mieć ulubiony kocyk lub pluszaka. Z wiekiem zacznie rozwijać swój własny styl – a nawet poczucie buntu wobec wyborów garderoby rodziców. Ważne jest, abyś pozwolił jej wyrazić siebie poprzez modę, nie będąc przy tym zbyt surowym.

Porady

Na stronie: https://lezokids.pl/ możesz kupić ubrania dla swojej córki. A oto kilka wskazówek, jak pomóc córce rozwinąć jej własne poczucie stylu:

  • Bądź dobrym wzorem do naśladowania. Twoja córka nauczy się wiele o modzie obserwując Cię. Jeśli zobaczy, że jesteś dumna ze swojego wyglądu, będzie chciała robić to samo.
  • Pozwól jej wybierać własne ubrania. Daj jej kilka opcji, ale pozwól jej wybrać to, co chce nosić. Pozwalanie córce na podejmowanie decyzji o tym, co ma nosić, pomaga nauczyć ją niezależności i pewności siebie – dwóch rzeczy, których każda dziewczyna potrzebuje, gdy wkracza w dorosłość.
  • Zachęcaj do kreatywności przy wyborze ubrań. Jeśli chce założyć strój, który nie wydaje się zbyt praktyczny lub odpowiedni do szkoły lub innych zajęć, zachęcaj ją do znalezienia innego sposobu wyrażenia siebie poprzez wybór ubrań, zamiast ciągle mówić jej „nie”!
  • Odpuść sobie perfekcjonizm, jeśli chodzi o ubrania. Każda dziewczyna ma swoje zdanie na temat tego, co jest modne „teraz”. Jeśli stale będziesz mówić swojej córce, co ma nosić, nie nauczy się ona podejmować decyzji za siebie. Zamiast tego zachęcaj ją do eksperymentowania z różnymi stylami i kolorami, aby mogła znaleźć to, co najbardziej jej odpowiada.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Lakier samochodowy w sprayu – jakie ma zalety?
Lakier samochodowy w sprayu – jakie ma zalety?
Lakier samochodowy w sprayu to farba, która może być używana do zmiany koloru samochodu. Istnieje wiele różnych typów, w tym […]
Polecamy