Ciekawe gadżety, które ułatwią promocję naszej firmy

Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą często mają problem z wyborem odpowiednich narzędzi reklamowych. Wiele tradycyjnych form promocji jest bowiem poza ich zasięgiem finansowym – mowa tutaj zwłaszcza o reklamie telewizyjnej, radiowej i prasowej, ale też bilbordach czy banerach. Na szczęście istnieje prosty sposób na tanie, a jednocześnie skuteczne kreowanie wizerunku w oczach klientów – jest nim wykorzystywanie różnorodnych gadżetów. Doskonałym przykładem są choćby specjalne balony z nadrukiem, które bez problemu zamówimy w tym sklepie: https://hudi.pl/balony-foliowe-z-nadrukiem/.

Trafiony upominek to pozytywne skojarzenia

Gadżety reklamowe dzielą się na dwa główne rodzaje – takie, które służą wyłącznie do dekorowania siedziby firmy (wewnątrz i na zewnątrz), a także takie, które są wręczane klientom w ramach promocji albo podziękowania za skorzystanie z usług. Do tej pierwszej kategorii zaliczamy przede wszystkim niewielkie banery i neony oraz pneumatyczne i lateksowe balony z logo. Warto zaopatrzyć się w specjalny stojak na balony, pozwalający na ich regularne zmienianie. Z kolei gadżety-prezenty to najczęściej drobne upominki, urządzenia elektroniczne i elementy garderoby z odpowiednim nadrukiem firmowym. Badania potwierdzają, że odgrywają one kluczową rolę w procesie tworzenia spójnego i atrakcyjnego wizerunku marki w oczach klientów, ponieważ budzą bardzo pozytywne skojarzenia. Oto lista najchętniej wykorzystywanych:

  • przedmioty codziennego użytku – kubki, długopisy, breloczki, zawieszki do aut, podkładki pod naczynia, notesy i kalendarze, ładowarki, smycze, torby itp.
  • sprzęty elektroniczne – m.in. pendrive`y, power banki, zegary ścienne, myszki komputerowe, głośniki, lampki, opaski USB
  • elementy garderoby – np. t-shirty, bluzy, koszule, kurtki

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 15 =