W plenerze czy w studiu – gdzie zorganizować sesję ślubną?

Jedną z ważnych decyzji stojących przed każdą Parą Młodą jest wybór odpowiedniej scenerii na sesję ślubną. Istnieją dwie opcje – albo wykonanie zdjęć w studiu fotograficznym, albo też w plenerze. Obecnie zdecydowana większość par stawia na tę drugą możliwość, ponieważ daje ona ogromne pole do popisu dotyczące wyboru idealnego tła. Oczywiście nadal na zdjęciach powinno być ukazane przede wszystkim uczucie, jakim darzą się przyszło małżonkowie, ale piękne widoki z pewnością dodają fotografiom dużo uroku. 

Ogranicza nas jedynie wyobraźnia 

Wybór pleneru na sesję ślubną wydaje się dosyć oczywisty z kilku względów. Po pierwsze dlatego, że za wynajęcie studia należy zazwyczaj dodatkowo zapłacić, a spędzony w nim czas jest mocno ograniczony. Po drugie, w zamkniętej przestrzeni mamy do czynienia ze sztucznym światłem, które wygląda znacznie gorzej niż światło dzienne, czyli naturalne. I w końcu po trzecie, fotografie wykonywane w otoczeniu przyrody stwarzają mnóstwo możliwości i zapewniają znacznie więcej czasu na uchwycenie doskonałego ujęcia. W takich warunkach zdjęcia zrobione o każdej porze dnia mają swój niepowtarzalny klimat, co można sprawdzić na https://www.bachulski.com/fotografia-slubna-krakow-sesja-slubna.

Pary Młode najczęściej decydują się na sesję na tle przyrody. Można ją z powodzeniem zorganizować m.in. na tle lasu, ukwieconego pola, zielonej łąki, gór, ruin zamku, starej wsi, jeziora, morza (plaża to jedno z ulubionych miejsc), a także w ogrodzie. Inne ciekawe miejsca to choćby stadnina koni, opuszczone kino, stacja kolejowa czy wesołe miasteczko. Pamiętajmy przy tym, że plener to również interesujące wnętrza, w których można wykonać niesamowicie piękne fotografie. Jeśli celem naszych poszukiwań jest doświadczony i profesjonalny ślubny fotograf Nowy Targ to miasto, w którym z pewnością znajdziemy tego rodzaju fachowca. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + sześć =