O jakich dodatkach pamiętać przed weselem?

Ślub jest jednym z najważniejszych i najbardziej emocjonalnych dni w całym życiu. Przygotowania do ceremonii oraz przede wszystkim wesela trwają przez wiele miesięcy, lecz poruszane są wtedy raczej główne kwestie. Bliżej całego wydarzenia można natomiast pomyśleć o dodatkach, które zrobią dobre wrażenie na gościach lub będą stanowiły wspaniałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Elementy humorystyczne

Choć jest to bardzo ważny dzień, to jest też przepełniony radością. By rozładować nieco napięcie i stres warto zadbać zatem o drobne wstawki, często o charakterze humorystycznym lub po prostu estetycznym. Spodobają się one gościom, a jednocześnie wywołają uśmiech u samej młodej pary, w chwilach gdy górę będą brały nad nimi emocje.

Trafnym weselnym gadżetem są specjalne wstążki lub kartki z żartami, czy też humorystycznymi hasłami. Okazują się one miłym dodatkiem do weselnych zdjęć i chętnie korzystają z nich wszyscy goście. W kontekście samego dojazdu na wesele młoda para może ozdobić swój pojazd poprzez specjalne ślubne tablice rejestracyjne.

Mogą one zawierać napisy zarówno zabawne, jak i eleganckie – spodobają się uczestnikom ceremonii, ale też wywołają zainteresowanie postronnych kierowców na ulicy. W końcu tego dnia to nowożeńcy powinni być w centrum zainteresowania.

Zadbaj o gości

Jeżeli chcesz, by o weselu mówiono jeszcze długo po jego zakończeniu i każdy gość wspominał ten dzień z przyjemnością, zadbaj o drobne upominki dla wszystkich i większe dla najważniejszych osób. Wyjątkowe podarunki powinni dostać rodzice czy świadkowie, ale jakiś drobiazg dla innych gości też będzie dla nich miłym akcentem.

Zadbaj też o zorganizowanie księgi gości, dzięki której będą mogli utrwalić swoje życzenia dla młodej pary. Po latach okazuje się to także doskonała pamiątka dla małżonków, która pozwoli im wrócić myślami do tego jednego dnia, który odmienił ich życie. Można je znaleźć na https://akatja.pl/164-weselne-ksiegi-gosci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − 4 =