Aranżacja salonu w stylu rustykalnym

Styl rustykalny odznacza się unikalną naturalnością oraz zamyka w sobie niebanalny smak i klimat. Krótko mówiąc, jest to otoczenie urządzone na sposób swojski. Takie pomieszczenia wpływają niezwykle korzystnie na nastrój. Są wygodne, przytulne, bije z nich ciepło i nastrajają pozytywnie. Na pierwszy rzut oka widać, że tak upiększone mieszkanie ma związek ze wsią w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Spokój natury

Poszczególne pomieszczenia urządzone na styl rustykalny cechuje prosta zabudowa. Nie ma w niej zbędnych elementów czy dziwacznych ozdób. Króluje w nich natura i spokojne kolory, a niepowtarzalny i odprężający klimat spowija cały dom. Jeśli chodzi o wybór mebli, to z pewnością będą się nadawać ich proste wersje. Do tego powinniśmy dodać ażurowe serwety. Ściany malujemy na kolor biały bez żadnych zbędnych dodatków.

Rodzinna atmosfera

Nowoczesne pomieszczenia rustykalne charakteryzują się białym umeblowaniem. W centralnym miejscu umieszczamy duży stół, wokół niego krzesła, przy ścianie stawiamy komodę. Same ściany mogą być częściowo ozdobione ceglaną imitacją. Kiedy dodamy do tego stolik kawowy np. z witryny https://signu.pl/stoliki-i-stoliki-kawowe/ niedaleko kominka, to uda się wytworzyć niesamowitą przytulną i rodzinną atmosferę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 5 =