Jakie wyposażenie zamieścić w pokoju hotelowym?

Prowadzenie hotelu lub hostelu może przynieść duże dochody, szczególnie jeśli jego siedziba mieści się w popularnym, turystycznym mieście. Jednak jeśli chcesz, aby Twoi goście czuli się dobrze w trakcie pobytu, musisz pamiętać o odpowiednim wyposażeniu. Jakie meble oraz dodatki najlepiej umieścić w pokoju hotelowym?

Meble dostosowane do przestrzeni

Oczywiście to, jakie dodatki umieścimy w pokoju będzie zależało od jego przestrzeni. Jednak w każdym pomieszczeniu muszą się znaleźć łóżka pojedyncze lub też małżeńskie, w końcu goście muszą na czymś spać. Przy łóżku warto ustawić stolik nocny, najlepiej z szufladą lub szafką, w której goście będą mogli trzymać rzeczy osobiste. Jeżeli tylko pokój jest odpowiednio duży, to należy zaadaptować w nim strefę relaksu. Może to być na przykład stolik kawowy i dwa wygodne fotele.

W przypadku pokoju o mniejszej powierzchni wystarczające będą pufy, które nie zajmują zbyt wiele miejsca, ale można na nich wygodnie przysiąść. Nie możesz zapomnieć również o meblu do przechowywania odzieży. Najmniej miejsca zajmują szafy wnękowe, robione na wymiar, które można zamontować na jednej ze ścian pomieszczenia

. Jeżeli taka opcja nie wchodzi w grę, to warto chociaż umieścić w pokoju wąską szafę z wieszakiem na ubrania oraz komodę, do przechowywania mniejszych sztuk odzieży. Na takim meblu można dodatkowo ustawić telewizor, z którego większość gości z pewnością się ucieszy. Pamiętaj także o instalacji lustra, które służy nie tylko do przeglądania się, ale też może optycznie powiększyć pomieszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć + dziewiętnaście =