Grzebienie, szczotki i inne akcesoria do golenia

Styl życia
osrodek-wiedzy
Grzebienie, szczotki i inne akcesoria do golenia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Patrzysz w lustro i z przerażeniem widzisz, że najwyższy czas się ogolić? Sam nie możesz pojąć, w jaki sposób Twój zarost tak szybko odrasta? Ile byś dał, żeby móc rzadziej oddawać się tej czynności…? Czy wiesz, że wystarczy dobór odpowiednich akcesoriów i to zajęcie nie będzie już takie straszne?

„Golenie się” nie boli

Gładka szczęka u panów to znak dbałości o wygląd i szacunku dla innych osób. Jeszcze kiedyś nie do pomyślenia było, by nieogolony mężczyzna pokazał się publicznie. Dziś różnie z tym bywa. Po części winić można za to modę, zmieniającą się z dnia na dzień, a po części wrodzoną chyba niechęć płci męskiej do golenia się. A przecież to wcale nie jest takie trudne, ani tym bardziej pracochłonne. Wystarczą odpowiednie akcesoria do golenia i oblicza panów prezentują się zupełnie inaczej. Bardziej elegancko i do tego niezmiernie seksownie.

Moda na brodę

W sytuacji, gdy w żaden sposób nie możemy przekonać panów do golenia się, warto może pomyśleć o zapuszczeniu przez nich brody? Odpowiednio przystrzyżony i zadbany zarost wcale nie musi wyglądać źle. Minęły już te czasy, gdy mężczyźni nosili brody z lenistwa. Obecnie należy dbać o nią niemal tak samo, jak kobiety dbają o swoje długie włosy. Wybór szczotek i grzebieni do brody jest ogromny. Przekonasz się o tym, wchodząc na https://menland.pl/szczotki-i-grzebienie-do-brody. Nawet jeżeli niechętnie podchodzisz do kwestii codziennego golenia się, w dalszym ciągu należy wygospodarować czas, by zadbać o swój zarost w inny sposób.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Do czego przydaje się biały obrus?
Do czego przydaje się biały obrus?
Białe obrusy to niedroga opcja na każdą imprezę. Mogą być używane na różne okazje, od przyjęć weselnych po przyjęcia urodzinowe. […]
Polecamy