Grzebienie, szczotki i inne akcesoria do golenia

Styl życia
osrodek-wiedzy
Grzebienie, szczotki i inne akcesoria do golenia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Patrzysz w lustro i z przerażeniem widzisz, że najwyższy czas się ogolić? Sam nie możesz pojąć, w jaki sposób Twój zarost tak szybko odrasta? Ile byś dał, żeby móc rzadziej oddawać się tej czynności…? Czy wiesz, że wystarczy dobór odpowiednich akcesoriów i to zajęcie nie będzie już takie straszne?

„Golenie się” nie boli

Gładka szczęka u panów to znak dbałości o wygląd i szacunku dla innych osób. Jeszcze kiedyś nie do pomyślenia było, by nieogolony mężczyzna pokazał się publicznie. Dziś różnie z tym bywa. Po części winić można za to modę, zmieniającą się z dnia na dzień, a po części wrodzoną chyba niechęć płci męskiej do golenia się. A przecież to wcale nie jest takie trudne, ani tym bardziej pracochłonne. Wystarczą odpowiednie akcesoria do golenia i oblicza panów prezentują się zupełnie inaczej. Bardziej elegancko i do tego niezmiernie seksownie.

Moda na brodę

W sytuacji, gdy w żaden sposób nie możemy przekonać panów do golenia się, warto może pomyśleć o zapuszczeniu przez nich brody? Odpowiednio przystrzyżony i zadbany zarost wcale nie musi wyglądać źle. Minęły już te czasy, gdy mężczyźni nosili brody z lenistwa. Obecnie należy dbać o nią niemal tak samo, jak kobiety dbają o swoje długie włosy. Wybór szczotek i grzebieni do brody jest ogromny. Przekonasz się o tym, wchodząc na https://menland.pl/szczotki-i-grzebienie-do-brody. Nawet jeżeli niechętnie podchodzisz do kwestii codziennego golenia się, w dalszym ciągu należy wygospodarować czas, by zadbać o swój zarost w inny sposób.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Praktyczne prezenty na nowe mieszkanie
Praktyczne prezenty na nowe mieszkanie
Nowe mieszkanie zwykle wiąże się z organizacją parapetówki dla bliskich i znajomych. To tradycja, która organizowana jest od wielu lat. […]
Polecamy